Наркологічний диспансер «Наркологія» у Києві

Алкоголізм і наркоманія на сьогодні дуже поширені залежності, які призводять до найтрагічніших і найгірших наслідків. Життя хворих згасає на очах, а у їхніх родичів та близьких опускаються руки через те, що вони не знають, чим допомогти. «Наркологія» – наркологічний диспансер у Києві, де лікування алкоголізму та наркоманії проводиться під пильним контролем досвідчених лікарів та медсестер ще з 2000 року за допомогою як старих, перевірених, так і нових методів лікувальної терапії.

«Наркологія» – перший крок до одужання

Джерел виникнення алкоголізму та наркоманії в сучасному суспільстві досить багато, і всі вони переростають у так звану «культуру», через що вживати алкоголь чи наркотичні речовини починають не лише дорослі, а й діти. Сьогодні ще не вигадали жодних таблеток чи інших захисних засобів, за допомогою яких можна було б убезпечити себе та своїх близьких від алкоголю чи наркотиків назавжди. Але, якщо раптом ви чи ваші близькі потрапили під контроль будь-яких хімічних речовин, то досвідчені наркологи з нашої клініки допоможуть вам вилікуватися та підтримають аж до етапу соціальної адаптації.

Заказать анонимную консультацию нарколога.

Телефон:

(067) 975 21 12


Email:

office@narcology.com.ua


Адреса:

Київ Переяславська вул. 1


Графік роботи:

ПН-НД, Цілодобово


Лікування алкоголізму та реабілітація наркозалежних проходить у клініці «Наркологія» за допомогою різних методів:

Медикаментозні методи.

У цьому випадку для лікування застосовують різні медичні препарати, які блокують пориви хворого випити спиртного або вжити нову дозу наркотиків.

Психотерапія.

Лікарі застосовують різні психологічні методи (гіпноз, наркопсихотерапію, аутогенні тренування), що надають позитивний вплив на хворого і допомагають йому раз і назавжди відмовитися від вживання заборонених речовин.

Кодування.

Цей метод включає у собі повний комплекс способів лікування як алкогольної, а й наркотичної залежності, метою яких є навіювання хворому інформації підтримки страху перед спиртним чи наркотиками.

Після того, як пацієнт записаний на стаціонар до наркологічної клініки «Наркологія», його програма лікування складатиметься з наступних етапів:

Детоксикація організму.

На цьому етапі проводиться очищення організму пацієнта від токсичних метаболітів будь-якого наркотику чи алкоголю. Це дозволяє повністю очистити організм від непотрібних токсинів, які зберігаються у жирових прошарках організму людини. Для цього хворому лікарями з наркологічного центру приписуються різноманітні вітамінно-мінеральні комплекси та інші загальнозміцнюючі препарати, які вводяться в організм за допомогою крапельниці.

Відновлення.

Коли організм пацієнта очищений від токсичних речовин, лікарі відновлюють стан його нервової та імунної системи за допомогою медикаментозних та психотерапевтичних методів. Важливо! Усі лікарські препарати, які застосовує наш медичний центр для лікування – не викликають жодного звикання та негативно впливають на органи людини.

Реабілітація наркозалежних та алкозалежних.

Приватна клініка «Наркологія» – це саме те місце, де будь-який пацієнт не вважатиме себе хворим. Перебуваючи під опікою досвідчених фахівців у приємній та дружній обстановці, людина зможе набути емоційної стабільності та зміцнити свою силу волі, а лікарі допоможуть їй поставити перед собою правильні життєві цілі та зробити останній крок до одужання.

Адаптивний період.

Налагодження стосунків із сім’єю, з оточуючими людьми та новий погляд на життя без алкоголю та наркотиків – це, власне, останній крок до одужання. Наркологічний диспансер «Наркологія» допомагає пацієнту повернутися до соціуму зовсім іншою людиною.

Наші переваги

  • Лікування наркоманії та алкоголізму проводиться анонімно (за вашим бажанням про нього знатимуть лише наші лікарі та ви).
  • Виведення із запою виконується, як вдома, так і в стаціонарі.
  • У нашому реабілітаційному центрі працюють лише кваліфіковані фахівці, для яких на першому місці стоїть повне лікування хворого.
  • Для повної реабілітації використовуються лише перевірені методи лікування, які не завдадуть шкоди здоров’ю пацієнта.
  • Ми маємо найнижчу вартість лікування від залежності в Україні.

Ми допоможемо вам, головне пам’ятайте про те, що повне одужання – це цілковита мета! Потрібно лише довіритися фахівцям з нашої наркологічної клініки «Наркологія» у Києві та можна забути раз і назавжди про заборонені речовини.

Тут лікувався від алкоголізму чоловік подруги. Сподобалися досвідчені лікарі, які доброзичливо ставляться до всіх пацієнтів. Реабілітація після лікування пройшла успішно. Залишаю позитивний відгук. Велике вам дякую!

Анна Пяткіна