Наркологическая клиника

Пивний алкоголізм – лікування у наркологічній клініці

Телефон:

(067) 975 21 12

Адреса:

Київ Переяславська вул. 1

Індивідуальний та комплексний підхід у лікуванні

Ми використовуємо тільки перевірені засоби, тому відсоток тих, хто вилікувався від наркоманії в нашій клініці, настільки високЛікування пивного алкоголізмий.

Повна анонімність клієнтів

Повна анонімність кожного звернення до клініки.

Виклик лікаря у будь-який час доби

Ми готові прийняти виклик та відповісти на ваші запитання щодо послуг у будь-який час доби.

Пивний алкоголізм таїть у собі багато небезпек. Здається, що вживання пива цілком нешкідливе, але згодом порушується робота всіх органів прокуратури та фізіологічно важливих систем, яких залежить життя людини. Сприяють вживанню пива наукові дані про корисні речовини та комплекси вітамінів, що перебувають у напої. Але не слід забувати про те, що основа пивоварної промисловості – це виробництво етанолу, що виходить у процесі бродіння. Тому лікування залежності від пива схоже на інші види і вимагає особливих підходів. У наркологічній клініці «Наркологія» в Києві здійснюється ефективне та анонімне лікування пивного алкоголізму. Розроблені нами методи лікування дозволяють пацієнтові впоратися із залежністю від пива назавжди.

Ознаки пивного алкоголізму

Пивні напої відомі з давніх-давен. Якщо раніше вони робилися на натуральній основі, то сьогодні розвиток хімічних технологій призводить до того, що виникає потяг на рівні фізіології та психіки.

Зловживання пива набуває масового характеру з низки причин:

 • Традиційно випити пива не є соромним, і для цього не потрібен особливий привід.
 • Широка рекламна компанія у ЗМІ, яка буквально змушує хоча б спробувати.
 • Низький ціновий сегмент робить пиво доступним всім.
 • Величезний асортимент змушує любителів скуштувати різні продукти, оцінити їх переваги чи недоліки.
 • Видимість того, що у пиві мало «оборотів», які не впливають на організм, лише зовнішня. Ніхто не називає їх продуктами із вмістом етанолу, спирту будь-якого ступеня очищення.

До того ж у кожному місті є точки, де продають безперешкодно розливне пиво. При цьому вважається, що вгамувати спрагу в спекотний день може тільки пиво.

Ознаки пивного алкоголізму такі:

 • не минає жодного дня без певної дози, яка поступово збільшується;
 • час розпиття з пізнього вечора поступово зрушується до обіду чи сніданку;
 • щоденно випивається більше 1 літра пива;
 • з’являється психічна потреба, коли хочеться ще випити;
 • у чоловіків виникає бажання «розбавити» пиво міцнішим напоєм.

Симптоми пивного алкоголізму

Розвивається пивний алкоголізм швидко. На початку захворювання, здається, що випити пива – це підтримати компанію, створити собі гарний настрій, розслабитись після складного трудового дня чи тижня. Після випитої пляшки ніби стає легше і веселіше, і це переходить у залежність від пива. Спочатку використовується небагато, але організм вже звикає і вимагає більшого.

Симптоми пивного алкоголізму спочатку непомітні для оточуючих. Наслідки зловживання пива позначаються на роботі органів та характеризуються такими порушеннями:

 • у роботі шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи;
 • гормонального тла, аж до імпотенції;
 • через неправильне функціонування печінки, метаболізму – збільшується маса тіла, з’являється так званий «пивний живіт»;
 • в галузі психіки та вищої нервової діяльності, коли руйнуються клітини головного мозку під впливом продуктів переробки пива;
 • за відсутності можливості придбати пивну продукцію можлива депресія, погане самопочуття, депресивний настрій.

Людина починає погано спати, можливі напади агресії, зміни у характері, аж до ведення асоціального способу життя.

Пивний алкоголізм трапляється і в жінок, і може призвести до появи безпліддя. Жіночий пивний алкоголізм розвивається швидше, оскільки етилен впливає насамперед чуттєве сприйняття світу, створюючи ілюзорні картини благополуччя. Без допомоги грамотних спеціалістів-наркологів тут не обійтись.

Пивной алкоголизм – лечение.

Лікування пивного алкоголізму

Незалежно від того, на якій стадії знаходиться хворий, потрібно якомога раніше починати шукати можливості позбавлення від недуги, щоб уникнути тяжких наслідків.

Як правило, лікування пивного алкоголізму в домашніх умовах не дає бажаного результату. Тому дуже важливо звернутися до професіоналів, які пояснять, як позбутися пивного алкоголізму саме у вашому випадку. Вилікувати пивний алкоголізм можна в амбулаторних умовах чи стаціонарі за допомогою досвідчених лікарів наркологічної клініки «Наркологія» в Києві.

Процес одужання буде ефективним, якщо дотримуватись наступних принципів:

 • не купувати пиво, незважаючи на спокуси у магазинах;
 • намагатися не зважати на рекламу пінних напоїв;
 • змінити спосіб життя: більше бувати на свіжому повітрі, знайти собі нове хобі чи захоплення, яке не потребує вживання пива;
 • намагатися не спілкуватися з тими, хто не підтримує прагнення;
 • уникати компаній, відвідування свят та урочистостей, пов’язаних із вживанням пивних напоїв.

Комусь здасться, що таке життя подібне до тюремного ув’язнення. Але слід пам’ятати, що йдеться про здоров’я психіки та організму, про красу та довголіття. Особливо це стосується «слабкої статі».

У наркологічній клініці «Наркологія» пропонується кілька підходів у лікуванні пивного алкоголізму:

 • психотерапевтична допомога та підтримка на будь-якому етапі виникнення хвороби;
 • процес детоксикації за необхідності;
 • рефлексотерапія;
 • корекція психічних розладів;
 • психологічне консультування пацієнтів

Наша методика лікування пивного алкоголізму добре зарекомендувала себе протягом її застосування. Кожному пацієнту гарантовано абсолютну анонімність, широкий спектр послуг та комфортні умови, що сприяють назавжди забути про пиво. Це підкріплюється засобами фізіотерапії, кінезіотерапії, створенням максимальної атмосфери, що сприяє навчанню клієнта клініки методам релаксації та боротьби зі стресом. Ми створюємо нашим пацієнтам умови здорового способу життя без дії пінного напою.

Ціна та терміни лікування

Мусияка Евгений Петрович - врач-нарколог

Мусіяка Євген

Лікар-нарколог, психіатр. Лікування алкогольної та наркотичної залежності (виведення із запійних станів) та проведення наступної зміцнюючої терапії.