Лікування наркоманії

Содержание страницы

Наркологічна клініка «Наркологія» проводить комплексне анонімне лікування наркоманії у Києві вже понад 15 років. За час практики ми розробили унікальні методики, завдяки яким лікування наркотичної залежності відбувається швидко та безболісно для пацієнта.

Лікування наркоманів у клініці «Наркологія»

Наша клініка лікування наркоманії у Києві проводить лікування у п’ять основних етапів:

Діагностика та мотивація на лікування.

Спочатку проводиться діагностика, в ході якої визначається фізичний та психологічний стан пацієнта. Виробляється стратегія щодо того, як потрібно проводити лікування хворого на наркоманію в майбутньому та мотивація до реабілітації.

Зняття абстинентного синдрому та детоксикація.

Усувається абстинентний синдром у пацієнта та проводиться тривала детоксикація.

Терапія постабстинентних розладів.

На цьому етапі виводяться наркотичні компоненти з організму для покращення отруєння.

Реабілітація наркозалежних.

Проходить реабілітаційний період, у ході якого фахівці клініки «Наркологія» надають пацієнтам підтримку та створюють нове мотиваційне ядро ​​особистості, в якому немає місця наркотичної залежності.

Соціальна адаптація

На даному етапі лікування психотерапевти клініки допоможуть пацієнтові навчитися контролювати потяг до наркотику та знайти нові інтереси в житті. Ми повністю відмовилися від постановки своїх пацієнтів на облік у різні диспансери. Людина, яка звернулася до нас за допомогою, повертається до нормального життя, не побоюючись, що лікування наркоманії поставило хрест на його життєвих планах. У нашій клініці лікування наркоманів повністю анонімне.

Шанс позбутися наркоманії

Шанс на ефективне лікування наркозалежних буде більшим тоді, коли пацієнт перебуває на початковій стадії захворювання. Багато наркоманів все ж таки намагаються скористатися цим шансом і приймають правильне рішення – позбутися наркоманії раз і назавжди, звернувшись за допомогою до фахівців.

Як тільки наркоман сам просить допомоги своїх друзів і близьких, потрібно негайно цим скористатися. Перші спроби «злізти» – це добре, але потрібно надати додаткову допомогу наркозалежному та підтримку. У жодному разі не слід здавати хворого на примусове лікування наркоманії. Лікарі, звичайно, допоможуть і в такому разі, але гарантія того, що наркоман позбавиться наркотиків, невелика. Тому потрібно розповідати наркозалежному про лікування, використовувати різні переконання про те, що це погано, і записати його на курс лікування наркоманії у нашій наркологічній клініці.

Зовнішні признаки вживання наркотиків:

 • сухість в роті
 • помутніння свідомості
 • зміна стилю мовлення
 • зміна кольору шкіри
 • сильно звужені або розширені зіниці
 • зміна координації руху

Залежність від наркотиків та методи позбавлення від них

Багато, залежні від наркотиків, вважають, що амфетамін чи марихуана є нешкідливими речовинами. Але статистика показує, що марихуана ні чим не краща за героїн, і навіть від неї буває залежність, яку потрібно лікувати. У наркологічній клініці ми проводимо лікування наркоманів, які залежать від різних наркотичних речовин.

Героїнова залежність.

Тривале вживання цієї речовини дуже впливає на мозок людини, внаслідок чого порушується психіка та розвивається абстинентний синдром (ломка). На початкових стадіях застосування наркотику в людини може розвиватися нудота та блювотні рефлекси. Ця залежність є найскладнішою для лікування і потребує безліч медикаментозних препаратів для безпечного виведення компонентів наркотику з організму. Щоб лікування наркоманії було ефективнішим, без рецидивів, терапія медпрепаратами проводиться протягом тривалого.

Метадонова залежність.

Залежність від метадону схожа на героїнові компоненти. Першими негативними ознаками після вживання цієї речовини є нудота і блювання, а також пітливість і сильне запаморочення. Передозування може спричинити гостру ниркову недостатність, проблеми з диханням, набряк легень і навіть зупинку серця. Лікується залежність від метадону застосуванням різних медикаментів для придушення інстинктів, що викликають потребу в ньому, а також терапією психозів та подальшою реабілітацією.

Амфетамінова залежність.

Лікування наркоманів від потреби у вживанні амфетаміну викликане тим, що він не такий вже й нешкідливий наркотик, як про нього відгукуються багато хто приймає. Перший і другий прихід від нього – це завжди приплив додаткової енергії та почуття ейфорії, але вже після тривалого вживання з’являються і негативні побічні ефекти: підвищена стомлюваність, безсоння, депресія, знижений артеріальний тиск, дратівливість, психоз, галюцинації, втрата ваги. Ефективне лікування наркоманії в цьому випадку – це насамперед повне усунення залежності на психологічному та фізичному рівні за допомогою симптоматичної терапії, яка триває протягом кількох місяців.

Залежність марихуани.

Цей наркотик є одним із найпопулярніших серед наркоманів, які вважають канабіс нешкідливою речовиною через застосування його в медицині. Найчастіше так і є, але, як і від будь-якого іншого наркотику, від марихуани може статися передозування, через яке порушується життєдіяльність організму. З’являється нудота, блювотні рефлекси, часті непритомності, тремор кінцівок та тахікардія. Лікування хворого проходить у кілька етапів від детоксикації та медикаментозного лікування наркоманії до реабілітаційного періоду, в ході якого проводиться психологічна і соціальна адаптація пацієнта, що вилікувався.

Залежність від спайсу.

Лікування наркозалежності від спайсу не завжди специфічне та однакове через те, що існує велика кількість «міксів» цього наркотику. Так, наприклад, часто до складу спайсу входить дурман і мухомор, передозування яким може летально закінчиться для споживача. Застосування такої домішки викликає часті галюцинації, сильне отруєння організму, прискорене серцебиття та негативний вплив на гормональні процеси. Найчастіше лікується подібна залежність повним оздоровленням організму (як у фізичному, так і в психологічному плані) та подальшою терапією психотерапевтичними сеансами.

Лечение и реабилитация наркомании в Киеве.

Вартість та термін лікування

Закритий стаціонарАмбулаторне лікування
від 2 тижніввід 2 разів на тиждень
ПослугаЦіна
Амбулаторне лікування алкоголізмувід 1250 грн.
Денний стаціонарвід 1650 грн.
Анонімна консультація800 грн.

Гарантії та переваги лікування в наркологічній клініці

Центр лікування наркоманії «Наркологія» гарантує своїм пацієнтам в Україні:

 • повну анонімність проведення лікування;
 • лікування з комфортом, в затишній та теплій обстановці, серед доброзичливого персоналу;
 • Низький ціновий сегмент робить пиво доступним всім.
 • абсолютне лікування наркозалежного та надання йому путівки на краще життя;
 • взаємодія з пацієнтом як з індивідуальною особистістю, а не як з колишнім наркоманом.

Перевагами клініки «Наркологія» є:

 • індивідуальний стратегічний підхід до лікування наркоманів;
 • безкоштовна консультація та підтримка родичів та близьких;
 • виїзд медиків додому та доставка хворих до клініки;
 • повне лікування та реабілітація наркоманії;
 • прийнятні ціни в одному встановленому діапазоні, без змін кілька разів на рік.

Весь персонал клініки «Наркологія» – це кваліфіковані працівники, які рятують життя багатьом людям, які хоч раз спробували наркотичні речовини. Ефективність роботи клініки підтверджена багатьма вилікуваними пацієнтами. Вони визнають, що методика лікування вражаюча і можна порівняти лише з дивом.

Справді, нічого неможливого! Потрібно лише спробувати зробити перші кроки до лікування, а центр реабілітації «Наркологія» докладе всіх зусиль. Починайте лікуватися прямо зараз!

Мусияка Евгений Петрович - врач-нарколог

Мусіяка Євген

Лікар-нарколог, психіатр. Лікування алкогольної та наркотичної залежності (виведення із запійних станів) та проведення наступної зміцнюючої терапії.