Наркологическая клиника

Наркологічна клініка «Наркологія» – позбавлення залежності

Індивідуальний та комплексний підхід у лікуванні

Ми використовуємо тільки перевірені засоби, тому відсоток тих, хто вилікувався від наркоманії в нашій клініці, настільки високий.

Повна анонімність клієнтів

Повна анонімність кожного звернення до клініки.

Виклик лікаря у будь-який час доби

Ми готові прийняти виклик та відповісти на ваші запитання щодо послуг у будь-який час доби.

Телефон:

(067) 975 21 12

Адреса:

Київ Переяславська вул. 1

Наші лікарі не лише успішно лікують корінь проблеми, а й проводять консультації з пацієнтами, які залишили стіни клініки.

Чому варто звернутися до нас за допомогою

Частная наркологическая клиника Киев.

Оператор проконсультує та підкаже вам, як діяти з людиною, яка перебуває у стані сп’яніння: наркотичного чи алкогольного. Як краще організувати процес лікування, якщо людина не має наміру позбавлятися чогось. За потреби буде підготовлено місце для стаціонарного лікування та організовано доставку до нашої клініки у Києві.

Діагностика та лікування наркоманії проводиться з використанням сучасного обладнання, якісних медикаментозних препаратів та ефективних методик боротьби із залежністю. Завдяки великій практиці лікування наркоманів та алкоголіків наші фахівці зможуть мотивувати наркозалежну чи алкозалежну людину на лікування, спрямувавши її думки у правильне русло.

Складається докладний план лікування пацієнта, який поетапно описує всі необхідні процедури. Індивідуально підбираються медикаментозні препарати та методи боротьби із хворобою. Все це робиться з упором на основні нюанси залежності, тривалість її впливу та стан пацієнта.

Це правильний початок лікування наркоманії. Після зняття ломки та очищення організму від шкідливих речовин відчутно покращується стан людини. Такий підхід дає плідний результат – фізіологічне звільнення від пристрасті до наркотиків.

Процес лікування будується максимально правильно. У процесі реабілітації пацієнт розуміє, що життя без наркотиків прекрасне і має свій неповторний сенс.

Індивідуальна програма зцілення. У нас працюють психіатри-наркологи та психотерапевти, які оцінюють стан та історію хвороби та коригують план лікування від наркоманії чи алкоголізму кожного пацієнта.

Наші пацієнти рекомендують нас. 97% наших колишніх пацієнтів кажуть, що вони рекомендуватимуть клініку «Наркологія» тим, хто шукає порятунку від наркотиків та алкоголізму.

Зверталися за консультацією щодо вартості реабілітації для близького родича, її програми та термінів. Дуже коректний, ввічливий персонал. Отримали швидку та розгорнуту відповідь, яка включала в тому числі й консультаційні поради щодо самої проблеми. Зараз готуємось до другої частини курсу. Спасибі персоналу центру, – помітно нехай незначне, але все ж таки поліпшення в стані родича!

Максим Храмов

Як проходить лікування наркоманії у клініці

Наркологічна клініка «Наркологія» – один із найкращих центрів лікування наркоманії та алкоголізму в Україні. У нас працюють досвідчені фахівці, які допомогли повернутись у сім’ю багатьом з наших пацієнтів. Персонал клініки має великий досвід роботи з наркозалежними, і з розумінням ставиться як до пацієнта, так і до його рідних, розуміючи якісь переживання і біль усе це для них.

Люди повертаються до колишнього життя, до своїх рідних та близьких. Наші лікарі не лише успішно лікують корінь проблеми, а й проводять консультації з пацієнтами, які залишили стіни клініки. Ми розуміємо, наскільки важлива підтримка, турбота і віра в людину, яка поборола цю недугу. Наші ціни демократичні, тому що нам важливо повернути до життя кожної людини, яка звернулася за допомогою до нас.

Наша клініка рятує життя та відновлює сім’ї, допомагаючи позбутися зловживання психоактивними речовинами протягом уже більш ніж 15 років.

Різні за тривалістю програми лікування.

Наркоманія є хронічним захворюванням, яке потребує постійної турботи. Приватна наркологічна клініка «Наркологія» пропонує повний спектр послуг для позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності з різною інтенсивністю та тривалістю, щоб задовольнити клінічні потреби кожної людини.

Ми надаємо довічну безкоштовну підтримку пацієнтам після лікування

Дослідження показують, що клієнти, які продовжили підтримку після лікування, досягли кращих результатів. Після проходження призначеного курсу кожен пацієнт отримує рекомендації від лікаря з відновлення, а також часті консультації по телефону, щоб забезпечити постійну підтримку.