Наркологическая клиника

Кодування від алкоголізму

Телефон:

(067) 975 21 12

Адреса:

Київ Переяславська вул. 1

Індивідуальний та комплексний підхід у лікуванні

Ми використовуємо тільки перевірені засоби, тому відсоток тих, хто вилікувався від наркоманії в нашій клініці, настільки високий.

Повна анонімність клієнтів

Повна анонімність кожного звернення до клініки.

Виклик лікаря у будь-який час доби

Ми готові прийняти виклик та відповісти на ваші запитання щодо послуг у будь-який час доби.

Лікування алкоголізму методом кодування

Всі знають, що алкоголізм – хвороба, для якої характерно некерована потяг до вживання спиртних напоїв. Але мало хто знає, що залежність – вторинна, а глибинна першопричина хвороби – психологічний фактор, який формується у людини ще на стадії до алкогольної залежності:

  • генетика,
  • незрілий розвиок особистості,
  • соціальний фактор,
  • побутовий фактор

Люди, що п’ють, звикли говорити, що є фактори, які спонукають до випивки. Вони не беруть відповідальність за своє життя через занижену, а часом і відсутню самооцінку. У кого вона висока, той у житті йде легко, у кого низька – стикаються з труднощами, що призводить до алкоголізму.

Що робити, як подолати залежність? Відповідь на це питання існує тільки одна — пройти, якомога раніше курс спеціальної терапії для того, щоб зрозуміти які приховані комплекси та проблеми намагається вирішити людина за допомогою алкоголю, забуваючи при цьому, що це потенційно небезпечна речовина, яка призводить її до загибелі.

Чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів вилікуватися, доки не порушено глибинні біологічні основи.

У чому суть кодування?

Під сучасними методами кодування можна умовно розуміти – заборона на фоні лікування на певний термін.

Кодування необхідне переосмислення свого життя. Багато залежить від початкового стану особистості та здоров’я людини. Одна справа, коли людина здорова, коли вона досягла чогось в особистому житті, в соціумі, і починає пити через якісь причини в зрілому віці. У цьому випадку він має ступінь доброякісності на висоті, присутній ступінь відповідальності. Він приходить по лікування сам. А коли людина починає пити в ранньому віці, у неї явно присутні приховані особистісні особливості: психопатія, прихована депресія, прихована невротика. Загалом він як особистість не адаптований. Відповідно спостерігається тяжкість захворювання та прогнози на лікування складніше.

Чим злоякісніший алкоголізм, тим його важче лікувати і складніше досягти ремісії. Чим зріліша прогресуюча особистість, тим лікувати людину легше.

За будь-якого з методів кодування, фактор психології сильніший за фактор біохімії. Має бути відповідальне рішення самого пацієнта на лікування, інакше жодні біохімічні процеси не допоможуть. Людина зірветься і знову почне пити. Без згоди та бажання людини, не буде жодного прогресу.

Погане кодування – обман, хороше – це метод лікування.

Види кодуванняТермін дії
Еспераль6 міс.
Тетлонг-2501-3 міс.
Довженкоот 6 міс.
Наркоблокаторот 3 міс.
Алкоблокаторот 3 міс.
Емоційно стресова психотерапія (торпедо)от 6 міс.
кодування від алкоголізму

Кодування за методом Довженка

В основі класичного методу лікування Довженка лежить заборона алкоголю.

Основний фактор – відповідальність самого пацієнта, при цьому людина, яка п’є, усвідомлено зобов’язується утримуватися від вживання спиртних напоїв на якийсь термін. Додатковий фактор – це лікування лікаря, який застосовує ті чи інші методи заборони. У разі гіпнозу – це метод навіювання, коли на рівні підсвідомості вселяється, що будь-яка випивка призведе до токсичних наслідків: інсульту, паралічу, смерті. Глибинні психологічні дії діють пацієнта за принципом табу. У ході сеансу людина регресує до примітивного рішення, коли віра в слова лікаря відбувається сильніше, ніж очевидні закони реальності. Суть процесу – стовідсоткова залученість та мотивованість пацієнта.

У нас лікування призначається за відсутності: черепно-мозкових травм, тяжких психічних порушень, епілепсії. Фахівці проводять сеанс за наявності трьох показань:

  • генетика,
  • абсолютна тверезість,
  • виведення з організму токсинів,
  • мотивація.

Часто люди звертаються анонімно, щоб приховати свої нахили, тому кодування проводиться індивідуально.

Чи можуть бути зриви? Так можуть, якщо стаж алкоголізму досить довгий, толерантність висока, а мотивація низька. Зрив можливий, але не вирок. Якщо стався зрив, необхідно звернутися до лікаря, щоб підкоригувати лікування. При зверненні треба пам’ятати, ніхто і ніколи не втрутиться у вашу свідомість, що це ваше рішення. Цей метод зачіпає лише сферу патологічних потягів, і не зачіпає базові властивості особистості людини, а саме: світогляд, глибинні почуття, прихильність до оточуючих. Але є ще один нюанс – 10-15% людей негіпнарії.

Медикаментозне кодування

У разі потреби кодування супроводжується медикаментозним лікуванням. При лікуванні за цим методом вводяться внутрішньом’язово або внутрішньовенно медичні препарати, які надходять у кров і розносяться організмом. Або призначаються таблетки, препарати у вигляді крапель, повільнорозчинні речовини, що вшиваються під шкіру. Препарати блокують розщеплення алкоголю та викликають негативну реакцію на алкоголь. Це своєрідне гальмо. У нашій клініці препарати призначаються, коли людина твереза, минуло не менше 24 годин, а то й більше, після останнього вживання спиртного. Доза та форма прийому препаратів розписується на кілька років.

Саме кодування нешкідливе, але якщо алкоголь потрапляє в організм у момент прийому медпрепаратів, відбувається хімічна сполука і настає токсична дія на організм. Однозначно ефективний метод, але є нюанс. Якщо у людини з’являється потяг випити і вона перестає приймати препарати, через 2-3 тижні препарат виводиться з організму. У цей момент у нього зростає толерантність до алкоголю і йому потрібний добір інших препаратів. Реальний ефект від цих препаратів настає лише у тому випадку, якщо людина сама розуміє, що це їй необхідно.

Трапляються випадки, коли людина звертається до нас за допомогою, а раніше кодувалася в іншій клініці. У цьому випадку ми просимо надати нам інформацію, яким препаратом людина кодувалася.

медикаментозное кодирование от алкоголизма

Лазерне кодування

Лазерне кодування – це медична процедура, спрямована на досягнення тривалої тверезості за рахунок одноразово прийнятого рішення. Квантово-лазерний апарат посилає лазерний промінь (електромагнітні коливання) на біологічно активні точки мозку. Імпульси прибирають первинну тягу та змінюють ставлення до алкоголю.

Нашими фахівцями лікування лазерною терапією проводиться на завершальній стадії після проходження двох перших фаз:

  • зняття абстинентного синдрому,
  • терапевтичної ремісії: відновлюємо органи та прибираємо потяг до спиртного.

Сеанс лазерної терапії не призначається фахівцями клініки при: онкологічних захворюваннях, психічних захворюваннях, епілепсії.

У ході цього способу лікування хворий пацієнт не відчуває жодного дискомфорту. Лазерна терапія має біостимулюючу дію, відновлює обмін речовин та мікроциркуляцію, плідно впливає на відновлювальні процеси печінки та підшлункової залози. І в цьому випадку лазеротерапія є одним із найефективніших фізіотерапевтичних методів лікування алкоголізму. Бо саме ці органи особливо страждають за алкогольної залежності. Важливий момент при підключенні даного методу лікування відпадає призначення великих доз медикаментів, у тому числі психотропних.

Главное понимать, что алкоголизм такое же заболевание, которое требует лечения в стационаре у проверенных специалистов.

Вартість і термін лікування

Мусияка Евгений Петрович - врач-нарколог

Мусіяка Євген

Лікар-нарколог, психіатр. Лікування алкогольної та наркотичної залежності (виведення із запійних станів) та проведення наступної зміцнюючої терапії.